Strona główna Wiadomości
MIĘDZYGIMNAZJALNA OLIMPIADA O ZDROWIU, AIDS I UZALEŻNIENIACH Drukuj Email

       Dnia 1 grudnia uczniowie Jakub Łomiński i Bartosz Hoppa  reprezentowali naszą szkołę w XIII edycji ?Międzygimnazjalnej  Olimpiadzie o Zdrowiu, AIDS i Uzależnieniach? w Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze. Gimnazjaliści wykazali się dużą wiedzą na temat choroby, wirusa , uzależnień, chorób cywilizacyjnych i zajęli wysokie lokaty. Chłopcy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe  .

 
XX REJONOWA OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK PDF Drukuj Email

12 grudnia Justyn Niepsuj reprezentowała szkołę  w XX REJONOWEJ  OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA  PCK, która odbyła się w        ZS nr1-PG n1 w Żaganiu. Po rozwiązaniu testu dwie gimnazjalistki otrzymały największą liczbę punktów. W czwartej dogrywce zwyciężyła Justyna i  zajęła I miejsce. W marcu 2012r. weźmie udział w   XX OKRĘGOWEJ  OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA  PCK

 
30 rocznica wprowadzenia stanu wojennego PDF Drukuj Email

           Dnia 13 grudnia 2011 roku uczniowie klasy III D przygotowali apel z okazji 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Przybliżyli swoim kolegom i koleżanką sytuację Polski z tego ponurego okresu. Wspomniane były także ofiary stanu wojennego. Najmłodszą był siedemnastoletni Emil Barchański. W szkole założył kabaret i wydawał pismo satyryczno-polityczne. Po wprowadzeniu stanu wojennego prowadził działalność konspiracyjną. Został  pobity przez służby bezpieczeństwa i  zaginął w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach. Uczniowie klasy IIID zaśpiewali także hymn tamtych czasów ? ?Mury? Jacka Kaczmarskiego.

{gallery}/Wiad2012/st_woj{/gallery}

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 62

Copyright ? 2009-2012 Zbigniew Białkowski 
 Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonał ZB